previous arrow
next arrow
Slider

Firmamız otel tekstili ürünlerinde kalite ve uygun fiyatı bir araya getirmeye amaç edinmiştir. Otel Tekstili haricinden otellerin ihtiyacı olan otel buklet malzemeleri ve yatak gibi ürünleri tedariğini sağlamaktayız. Havlu ve nevresim takımı veya pike gibi müşterilerimizin talepleri doğrultusunda istediği ürünlere firma logosu işleyebilmekteyiz. Üretici firma olduğumuzdan dolayı otel tekstilinde hızlı sevkiyat bizim işimizdir.

Ayrıca ürünlerimiz yerli malı belgei ve tescilli markalarımızdan oluşmaktadır. Otel tekstili ürünlerimizin yanı sıra hastane tekstili ürünleride üretmekteyiz. Firmamız devlet ihalelerine giren ve şartname şartlarına sahip nadir firmalardandır. Ürünlerimizin tamamında satış öncesi ve sonrası müşterilerimizin yanındayız.

Otel tekstili firmaları arasında yer alan firmamız ürün çeşitliliği ve yüksek refaransları sayesinden bir adım öne çıkmaktır. Otel nevresim takımı, otel havlusu satın alırken bizden fiyat istemeyi unutmayın 🙂

Ela Mefruşat Turizmin bel kemiği olan Oteller, yıl içinde bir çok dövizin ülke sınırları içerisine girmesini sağlayan kuruluşlar olarak oldukça önemlidir. Dolayısıyla Otel sektörünün her ihtiyacı ve gereksinimi de büyük bir önem arz etmektedir.


Terlikten tut, havlu, bornozdan her kalemi bünyesinde barındıran Ela Mefruşat Tekstil, Antalya’nın istihdam gücünü yükselten sayılı firmalardan birisi olarak üretim hattına devam etmektedir.
Yenilikçi tasarımların havlu kumaşlarda can bulduğu Ela Mefruşat Tekstilde, bir çok tasarımcının elinden çıkan en yeni kreasyonlar ile yurt dışında da oldukça sükse yaratmıştır.


Birinci kalite dokuma havlu kumaşlardan imal edilen Bornoz takımları, Otel Tekstilin haricinde ev tekstil grupları arasında sıkça tercih edilmektedir. Kullan at stiliyle birçok insanın konukladığı otellerde sağlıklı çözümler sunan otel terliklerinin üretimini yapmaktadırlar. 
Müşteri memnuniyeti misyonuyla uzun yıllardır Tekstil endüstrisinde yer alan Ela Mefruşat Tekstil, özellikle Otellerin ihtiyaç duyduğu ürünler imal ederek uluslararası pazarı elinde tutmaktadır.


Kalitesini piyasaya girdiği günden bu yana sürekli arttırarak teknolojinin nimetlerini tasarımlarında yer veren firma, yaşam alanlarına getirdiği konfor ve estetikle her gereksinime anında cevap vermektedir. 
Entegresini tamamlayan firmamız tüm dünyaya birinci kalite Otel Tekstil ürünleri ihracat etme vizyonuyla markasını devleştirmeye odaklanmıştır…

Nevresim; yorganın çabucak kirlenmemesi için üstüne geçirilen bir tarafı açık, yıkanabilen yorgan kılıfıdır.

Nevresim Takımı ; yorgana geçirilen nevresimin deseniyle benzer olan yastık kılığı ve yatağa örtülen çarşaftan oluşan üç parçalı takımdır. 
Yatak odalarımızda muntazam olarak kullandığımız nevresim takımları, Ev Tekstil ve Otel Teksitilinde de kullanılmaktadır. Kişisel temizlik sağlamanın avanjıyla birlikte günü birlik kalınacak otellerde de her müşteriye özel nevresim takımı değiştirilerek hijyenik bir ortam sağlanılmak istenmektedir.


Nevresim takımları, tekstil ve konfeksiyon alanlarında üretilen elyaf tarzı ipliklerin dokunmuş ve dikim görmüş halidir. Teknolojinin ilerlemesiyle nevresim takımlarında kullanılan baskılı tasarımlar göz alıcı renkleri ve desenleriyle bir çok çeşitlilik sağlamaktadır. Yıkandıkça çekmeyen, solmayan ve tüylenme yapmayan nevresim takımlarının kullanım ömürleri oldukça uzun olabilmektedir.


Son modaya uygun tasarımı, kaliteli üretimiyle uzun ömürlü kullanım sağlayan nevremsim takımları için Ela Mefruşat Tekstil de, ilginizi çeken seçenekler bulabilirsiniz….

Otel tekstili nin olmasa olmazı otel terliği Türk ve kültür gelenekleri haricinde dünya da yoğun bir şekilde kullanılan terlikler; evde, otellerde, SPA merkezlerinde, Güzellik salonlarında ve Hamamlarda özellikle tercih edilmektedir. Daha çok otel ve pansiyon işletmelerinde tercih edilen Otel terlikleri ise tek kullanımlık özellikleriyle piyasaya sürülen modeller arasındadır. Kullan at tarzında olan Otel Terlikleri, havludan imal edilen dayanıklılığı fazla olmadığı gibi yıkama istemeyen ürünlerdir.


Halka açık umumi yerlerde özellikle hijyen açısından tek kullanımlık ürünler kullanmak sağlık açısından önemli bir yer tutmaktadır. Bir çok insanın kullandığı plastik terlikler insan sağlığını tehtit ettiği gibi bir çok hastalığında bulaşmasına neden olmaktadır. İşletmelerin marka değerini yansıtan Otel Tekstil ürünlerinden biri olan Otel terliklerini kullanması, müşterinin gözündeki değerini ve kalitesini de arttırmaktadır.


Tek kullanımlık olan Otel Terlikleri fiyat olarak fahiş oldukları gibi değişik renk seçenekleri ve firma amblem işlemesine uygun özel üretimleriyle işletmelere kolaylık sağlamaktadır. Ekonik fiyat seçenekleri sunan Otel terlikleri, işletmelerin hijyen skalasını da olumlu yönde arttırmaktadır…

Otel Tekstili Ela Mefruşat Tekstil Ürünleri Hayal gücü ve doğanın en nadide ham maddesi olan pamuğun zarif muhteviyatıyla birleşen tasarımlar üretmek için faaliyette devam eden tekstil sektörü ileriye dönük çözümlerle üretime devam etmektedir. Gelenek ve yöresel değerlerimizi koruyarak, tekstilin incisi olan Bornoz, Havlu ve Nevresim gruplarında birleştirerek evlerimize misafir olan ürünler, hepimizin de severek kullandığı tasarımlar.

Yaşamınızı güzelleştiren ürünlerin sağlıklı ve yumuşacık dokularını ön plana çıkaran güzellikleri ile envai çeşit renk ve göz alan tasarımlarla Nevresim takımlarınızda aradığınız ferahlığı rahatlıkla bulabilirsiniz. Özgün desenler ve şekillerin etkin kombinasyonuyla nakşedilen nevresimler ve yastık kılıflarıyla, yatak odanıza sanatı getirebilirsiniz.

Otel Tekstil sektöründe en çok ihtiyaç duyulan kalemler olan Otel Havlusu, kar beyazı nevresimler, hoş dokulu çarşaflar, her vücut tipine uygun Bornoz takımlarıyla, firmanızın amblemini ve markanızı yansıtan ürünler ile üretim yapılabilmektedir. Müşteri talep ve istekleri doğrultusunda üretim hattını genişleten Ela Mefruşat Tekstil Otel gruplarında sağladığı uygun fiyat ve dürüst hizmet politikasıyla tekstil sektörünün en güvenilir isimlerinden biridir.


Otel Tekstil ürünleri kategorisine giren demirbaşlar diyebileceğimiz ürünler genel hatlarıyla Nevresim, Bornoz, Yastık ve Çarşaf, Otel terliği olarak sınırlandırılabilir. Ayrıca özel Spa merkezlerinde kullanılmak üzere Peştamal havluları da yeteri kadar rağbet gören seçeneklerden bir diğeridir. 
Kapitone Alez’lerin sıvı geçirmez özellikleri ve üretimindeki nano teknolojik yapısıyla hava geçirerek sağlık standartlarına uygun rahat bir uyku çekmenize neden olabilmektedir. Sıvı geçirmek Micro yatak koruyucuları tulum şeklinde yatağa giydirilerek, uzun bir süre yatağınızı dış etkenlerden koruyarak temiz kalabilmesini sağlamaktadır.


Globalleşen dünya da sıralamasında geliştirilen teknoloji tekstil alanının da kendini üstün bir rolle gösterirken, toplumsal sağlık bilinciyle saptanan üretim sertifikasyonlarla belgelenmektedir. Kurumsal yapılarıyla yurt içi ve yurt dışı ihracata önem veren Otel Tekstil firmaları, üstün yaratıcığını kaliteyle birleştirerek dış pazarlarda sağlam bir konum edinmemize yardımcı olmaktadır.


Pamuğun saf ham halinden kaliteli üretim safhalarını tamamlamış hali, müşterilerin ihtiyaçlarını tamamlayacak ölçülerde yenilikçi dizaynlardan geçmektedir.


Yatak odası kategorisine giren Yorgan, Yastık, Nevresim, Pike, Çarşaf ve Pamuk Battaniye; şıklığın yanı sıra sağladıkları konforla insanların geceyi rahat bir şekilde geçirmelerine neden olmaktadır. Rahat bir uykunun günlük yaşamı olumlu yönde etkilediği ve ruhsal yönden de iyileştirici faydalarının olduğu araştırmacılar tarafından kanıtlanmış bir gerçektir. 
Doğa saygı duyularak yapılan her iş gibi kaynakları tüketmeden ev tekstil ürünleriyle kalıcı izler bırakan ürün grupları bizler tarafından en çok tercih edilen statü yüzeyindedir.

Hayatı ve yaşamı kolaylaştıran tekstil ürünleri zengin yelpazeleri ve her tarza uygun seçenekleriyle piyasada ki dolgun yerini hak etmektedir. Yaşam alanlarımızı isteklerimiz doğrultusunda şekillendirmeye imkan tanıyan ürünlere ulaşmak artık çok kolay. İnternet üzerinden teklif alarak fiyat konusunda bilgi alma kolaylığı sağlayan Ela Mefruşat Tekstil gibi bir çok firma 7/24 hizmet vermeye açıktır.